A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Polsko - Diskuze

Původní dotaz

sinice a koupání v Baltu v Polsku

30.07.2018 12:20:29 | kojak777
kojak777
Dočetl jsem se, že v Polsku v Baltu zakázali koupání z důvodu přemnožení sinic, protože je letos Balt nezvykle teplý. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá aktuální informace o stavu vody a možnosti koupání v Polsku v Baltu, konkrétně okolí Dziwnówa, protože jak jsem koupal na web kamery, tak na plážích a i v moři lidi jsou. Chtěl jsem vyrazit okolo 14.8. s dcerou, ale nerad bych tam jel zbytečně.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kojak777 30.07.2018 13:20:29
sinice a koupání v Baltu v Polsku  

Dočetl jsem se, že v Polsku v Baltu zakázali koupání z důvodu přemnožení sinic, protože je letos Balt nezvykle teplý. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá aktuální informace o stavu vody a možnosti koupání v Polsku v Baltu, konkrétně okolí Dziwnówa, protože jak jsem koupal na web kamery, tak na plážích a i v moři lidi jsou. Chtěl jsem vyrazit okolo 14.8. s dcerou, ale nerad bych tam jel zbytečně.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu