A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Polsko - Diskuze

Původní dotaz

nákup zloty

18.09.2013 22:00:11 | pesavamartin
pesavamartin
zdravím, jakou máte kdo zkušenost s nákupem zlotych v polsku, popř. přes Eura. Je výhodnější nákup v ČR či nikoliv. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.10.2015 20:56 213.151.87.***

V říjnu 2015 jsem si koupil 800 Zlotych v Praze ve směnárně, bez problémů, kurz za 1 Zloty jsem oplatil 6,50 Kč (bez poplatků). V centru Prahy prodává Zloty skoro každá směnárna a trvá to jen pár vteřin.
Přes Eura to vidím horší, musíte koupit Eura a pak je měnit, vždy se něco ztratí.
Před rokem jsem na jednodenní návštěvě měnil v Polsku v Kantor, ale jen pár Zlotych na kávu. Na kurz se již nepamatuji.

Jiří Kuchta 06.01.2014 22:54
Re: nákup zloty  

Já osobně používám jejich "Kantory". Nejlépe u našich hranic za koruny, ale v rozumné vzdálenosti od hranic by neměl být problém nikde. A samozřejmě kde to jde platím kartou. Pro české směnárníky je PLN exotická měna a rozdíl nákup/prodej dost velký.

• Anonym (2)
pesavamartin 18.09.2013 23:00
nákup zloty  

zdravím, jakou máte kdo zkušenost s nákupem zlotych v polsku, popř. přes Eura. Je výhodnější nákup v ČR či nikoliv. Děkuji

• Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu